ניתוח פנים קוסמטי

הודות לרקע הכירורגי והדנטלי של מנתחי הפה והלסתות, הם בעלי הכשרה ייחודית לביצוע ניתוחים וטיפולים קוסמטיים הנוגעים בו זמנית גם באספקטים התפקודיים וגם באלו האסתטיים של הפנים, הפה, השיניים והלסתות. הלימודים המקיפים וההתנסות המעמיקה בשלל פרוצדורות כירורגיות על העור, השרירים, הסחוס והעצמות, מאפשרים למנתחי הפה והלסתות להכיר בחשיבות ההרמוניה בין מראה הפנים לתפקודם, כמו גם מעניקים להם את הכלים לעסוק בכך ברמה הגבוהה ביותר.

 

כמו בתחומים רבים בחיינו, גם בתחום ניתוחי הפנים הקוסמטיים, הטכנולוגיה עומדת לצידו של האדם, וההתקדמות בתחום ניכרת. בשנים האחרונות פותח מכשור רפואי מתקדם ומגוון חומרים ביולוגיים חדשים, והשימוש בהם הולך וגובר. בעזרתם של פיתוחים אלו הפכו ניתוחים קוסמטיים רבים של אזור הפנים לפרוצדורות פשוטות, פולשניות פחות, וניתנות לביצוע אפילו במרפאות רגילות, תוך שימוש בהרדמה מקומית או בטשטוש תוך ורידי. יחד עם זאת, פרוצדורות אחרות דורשות שימוש במערך של מרפאות חוץ, או אשפוז יום (בלבד!) בבית החולים.

מנתחי הפה והלסתות נהנים מהידע המקצועי המקיף שהופך אותם לבחירה הטבעית לעיסוק והתייעצות בנוגע לניתוחי פנים קוסמטיים. ברשימה שלהלן מפורטים טיפולים שמבצעים כירורגי הפה והלסת. חשוב להדגיש כי הרשימה מכילה רק חלק מהטיפולים שמנתחי הפה והלסתות יכולים לבצע, ועל כן רצוי לקבוע פגישה מקדימה עם הכירורג לצורכי בירורים, שאלות ודיון מעמיק על המקרה האישי שלכם.

  • שתלי לחי
  • ניתוחי סנטר
  • הדגשת שפתיים
  • טיפולי לייזר
  • הזרקת פילרים
doctor-examining-female-patients-face-for-cosmetic-treatment (1)